Posted by on Wrz 18, 2011 in Konkursy | 0 comments

Plakat do wystawy

Autor plakatu: Witold Kończak

Stowarzyszenie Kunszt zaprasza do udziału w konkursie „Architektura sakralna Małego
Trójmiasta Kaszubskiego” Kalendarz na 2012r.

Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Gmin „Małe Trójmiasto Kaszubskie”, Stowarzyszenie Twórców Sztuki i Rękodzieła Artystycznego w Redzie „Kunszt” oraz Działy Promocji Miast Redy, Rumi i Wejherowa, a także od września konkurs wspiera Nadmorska Grupa Fotograficzna.

Celem tego konkursu jest odnalezienie i udokumentowanie fotograficzne kościołów, kapliczek, na terenie gmin; Reda, Rumia i Wejherowo. Zdjęcia nie muszą pochodzić z tego
samego roku. Każdy z uczestników może zgłosić w konkursie maksymalnie 12 zdjęć.
Konkurs rozpocznie się dnia 1 marca 2011, a termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 października 2011 roku. Prace należy nadsyłać na Internetową Galerię Stowarzyszenia
„Kunszt” na adres witold.konczak@wp.pl .

Nagrodami będzie zamieszczenie zdjęć z podpisem imieniem i nazwiskiem autora w edycji kalendarza, udział w wernisażu promocyjnym związanym z jego wydaniem oraz nagrody rzeczowe.

Prace uczestników konkursu prezentowane będą równocześnie na stronach internetowych obu Stowarzyszeń.

Osoby chcące wziąć udział w konkursie winny zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy, podpisać odręcznie niebieskim długopisem, zeskanować (zdjęcie) i wysłać go na podany w nim adres e-mailowy. Zdjęcia powinny być także dokładnie opisane, gdzie zostały zrobione.

 

Przygotował: Witold Kończak

Prace konkursowe

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *