Posted by on Lut 20, 2012 in Inne | 0 comments

fot. Piotr Tylski, gr. Witold Kończak

Zwracamy się z prośbą do wszystkich mieszkańców o udostępnienie starych zdjęć z życia naszego miasta, które przedstawiają wydarzenia, miejsca i ludzi z 45- lecia Miasta Redy. Udostępnione zdjęcia posłużą nam do przygotowania wystawy na Dni Redy 2012 – „45 lat Redy w Fotografii”, a następnie będą dostępne w internetowej galerii.

Zdjęcia z opisem miejsca wykonania oraz imieniem i nazwiskiem autora, bądź właściciela można wysyłać e-mailem na adres: promocja@reda.pl ( wielkość pliku min ok. 3 MB w rozdzielczości nie mniejszej jak 300 dpi) lub osobiście dostarczyć do pokoju 23 Urzędu Miasta Redy do Iwony Miklewskiej-Szczygieł – Stanowisko ds. Promocji i Rozwoju.

Po wykorzystaniu, zreprodukowane (zeskanowane) zdjęcia oryginalne będą zwracane właścicielowi.
Udostępnienie fotografii do „Wystawy” jest równoznaczne z oświadczeniem Mieszkańca, że przysługują mu nieograniczone autorskie prawa osobiste i majątkowe do tych fotografii i że ponosi on wszelką odpowiedzialność za złamanie tych praw. W przypadku gdy na zgłaszanych zdjęciach widnieją rozpoznawalne osoby Mieszkaniec jest zobowiązany uzyskać zgodę tych osób na opublikowanie i publiczną prezentację fotografii oraz na żądanie Urzędu przedstawić taką zgodę na piśmie.

Udostępnienie fotografii do „Wystawy” jest równoznaczne z udzieleniem przez Mieszkańca zgody na prezentowanie udostępnionych fotografii na stronie internetowej należącej do przygotowujących wystawę: Urzędu Miasta Redy (www.reda.pl) oraz dwóch redzkich Stowarzyszeń: Kunszt (www.kunsztreda.pl) oraz Nadmorska Grupa Fotograficzna (www.nadmorskagf.pl).

Zdjęcia prosimy dostarczać do 16 – go kwietnia 2012.

Zgoda na wykorzystanie zdjęć

Przygotowała: Iwona Miklewska-Szczygieł

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *