Najlepsze kursy tureckiego online.

Kinga Szczepańska 2019-03-15 0 komentarzy
Wpis

Język turecki online to oferta kursów skierowana do klientów Centrum Języka i Kultury Tureckiej Lisan. Są różne powody, przez które udział w stacjonarnych zajęciach jest praktycznie niemożliwy. Sprawy rodzinne, zawodowe czy po prostu logistyczne nie muszą być jednak przeszkodą w nowoczesnej nauce z wykorzystaniem Internetu.

Specjalne webinaria lisan.eu są organizowane zarówno dla indywidualnych kursantów, jak i większych grup. Ich istota nie ulega zmianie w stosunku do stacjonarnych spotkań – nadal kluczem jest wsparcie polskiego lektora oraz tureckiego (lub angielskiego) native speakera. To okazja do zgłębienia zasad językowych (leksykalnych, gramatycznych) i przełożenia wiedzy teoretycznej na praktyczną poprzez naturalne, rzeczywiste dialogi. Lekcje online są nagrywane specjalnie z myślą o uczestnikach, którzy nie mogą uczestniczyć w konkretnym webinarium.

Przebieg kursu jest w pełni dopasowany do potrzeb uczestnika. To wygodne rozwiązanie dla kursantów znajdujących się w Polsce lub zagranicą, w domu bądź w podróży. Nowoczesna formuła jest skierowana do wszystkich zainteresowanych nauką języków tureckiego lub angielskiego niezależnie od stopnia zaawansowania czy wieku.

Aby wziąć udział w szkoleniu online, potrzebny jest odpowiedni sprzęt, a więc komputer z dostępem do Internetu, a także słuchawki z mikrofonem. Nie jest konieczne instalowanie żadnego oprogramowania. Przygotowując się do zagranicznego wyjazdu, szczególnie na dłużej, nie warto tracić czasu – lepiej jak najszybciej zacząć naukę języka. Jeśli nie stacjonarnie, to właśnie online.

Skomentuj wpis