Portfele męskie

Alan Ziółkowski 2018-12-16 0 komentarzy
Wpis

Nieodłącznym elementem codziennego męskiego wizerunku jest portfel. To on towarzyszy panom przez cały dzień - zarówno podczas spotkań towarzyskich, jak i w pracy. To gadżet, po który sięga się nawet kilkanaście razy dziennie, dlatego powinien być solidny  i dobrze odszyty, a przede wszystkim wykonany z wysokiej jakości skóry, która nie będzie się odkształcać i na długo zachowa pierwotny wygląd. Szeroki wybór modeli można znaleźć w sklepie internetowym MultiGalanteria.pl.

Stylowe portfele są nawet uzupełnieniem garderoby i stanowią ważny element stylizacji. Powinny być schludne i eleganckie, by pasowały zarówno do niezobowiązujących zestawów na co dzień, jak i bardziej stonowanych propozycji na większe wyjścia. Jeśli chodzi o kolor, najlepiej sprawdzi się oczywiście czerń, ale dobrym wyborem będzie też naturalny odcień skóry czy wyrazisty rudy. To klasyczne propozycje, po które najchętniej i najczęściej sięgają panowie. Taki portfel jest też doskonałym pomysłem na udany prezent dla kogoś bliskiego - zwłaszcza bożonarodzeniowy czy okolicznościowy.

Podczas zakupów można zdecydować się na jeden z kilku praktycznych fasonów. Niektóre modele są otwierane jak książka, a inne mają praktyczny zatrzask. Standardowo w każdym portfelu znajduje się  mała kieszonka na drobne i większa na banknoty, a także miejsce na karty kredytowe czy lojalnościowe. Są one różnej wielkości,dlatego warto wcześniej sprawdzić, czy pomieszczą wszystkie potrzebne na co dzień drobiazgi. Poręczność portfela również ma duże znaczenie - gadżet nie powinien być ani za mały, ani za duży. 

 

Skomentuj wpis