Unikalne winietki dla gości

Sandra Pawłowska 2018-10-14 0 komentarzy
Wpis

W owym spisie z całą pewnością nie może zabraknąć takiego punktu jak winietki dla gości,  czyli niewielkie karteczki z nazwiskami osób zaproszonych na ślub. Choć małe i niepozorne pełnią szereg ważnych funkcji. Służą oznaczeniu poszczególnych miejsc przy stołach, a co za tym idzie pozwalają uniknąć chaosu. Członkowie rodziny, znajomi, przyjaciele... Każdy wie, gdzie powinien usiąść. Poza tym, o czym nie wolno zapomnieć, wspomniane druczki są dodatkową ozdobą weselnych stołów. Powinny być oryginalne. Muszą też współgrać z innymi dekoracjami występującymi na sali.

Jak pogodzić oba rzeczone cele? Zadanie nie należy do najłatwiejszych, ale przyszli nowożeńcy nie są zdani wyłącznie na siebie. Z pomocą przychodzi im Peggy Brown. Sklep posiada w swojej ofercie unikalne winietki zebrane w kilka kolekcji tematycznych. Miłośnikom przyrody marzącym o weselu w rustykalnym stylu, polecamy karteczki imienne  zrobione z ekologicznego papieru typu craft wytwarzanego z celulozy siarczanowej. Z kolei narzeczonym, którzy pragną pokazać swoim gościom, że miłość niejedno ma imię, proponujemy „wizytówki” z motywem serca, motyli, kwiatów albo zakochanych ptaszków. Oczywiście to tylko przykłady. Przysłowiowa kropla w morzu rozmaitych propozycji.

Chcecie poznać więcej „opcji”? Na stronie internetowej: peggybrown.pl znajdziecie szereg innych nietuzinkowych i interesujących wariantów. Wszystkie są unikatowe, jedyne w swoim rodzaju, ale łączy je jedno – najwyższa jakość wykonania oraz dbałość o każdy, najdrobniejszy detal.

Skomentuj wpis