Apteka w Koninie otwarta w niedzielę niehandlową

Anastazja Walczak 2018-12-18 0 komentarzy
Apteka w Koninie otwarta w niedzielę niehandlową

Gemini, to sieć aptek, która posiada swoje placówki w miastach na terenie całej Polski. Jest ich przeszło sto i wciąż powstają nowe. Jedną ze stacjonarnych filii, jest, konińska apteka, mieszcząca się przy ulicy Dworcowej 15C. Godziny otwarcia prezentują się w następujący sposób:

  • od poniedziałku do piątku: 08.00-20.00
  • soboty: 08.00-17.00
  • niedziele: 09.00-15.00

To, co cenią sobie klienci, to fakt, iż apteka pracuje także w niedziele. To niezwykle komfortowa opcja, ponieważ często zdarzają się nagłe i niespodziewane sytuacje, w których konieczne jest zakupienie jakiegoś produktu leczniczego lub kosmetycznego. 

Co więcej, właściciele sieci podkreślają, iż starają się oni lokalizować swoje apteki w miejscach, które są dogodne dla klientów (osiedla mieszkalne, budynki przy głównych ulicach, centra miast). 

Istnieje także alternatywa dla zakupów w punktach stacjonarnych. Konsumenci mają możliwość zaopatrywania się także w internetowej aptece tej firmy. Jest ona obsługiwana przez dwadzieścia cztery godziny na dobę i świadczy usługi na równie wysokim poziomie, co placówki stacjonarne. 

Zamówienia internetowe są realizowane ekspresowo, a koszty przesyłki są bardzo przystępne.  Strona internetowa apteki jest bardzo przyjazna dla kupujących. Wszystko jest na niej przejrzyste, rozsądnie pogrupowane i podzielone na kategorie, tak, aby każdy mógł się na niej łatwo odnaleźć.

Zarówno farmaceuci, pracujący w aptekach, jak i osoby obsługujące ich internetowy odpowiednik, są ludźmi wykształconymi, doskonale znającymi się na tym co robią.

Skomentuj wpis