Czy czyszczenie BIK jest możliwe?

Maks Błaszczyk 2023-01-17 0 komentarzy
Czy czyszczenie BIK jest możliwe?

Choć temat kredytów jest bliski wielu Polakom, jedni bowiem mają już zaciągnięte zobowiązania (i nierzadko kłopoty z ich spłatą), inni zaś dopiero planują powzięcie takiego zobowiązania, wiedza na temat tego nie jest duża. Nie wszyscy wiedzą na przykład o tym, że możliwe jest zaciąganie kredytów preferencyjnych, że istnieją specjalne kredyty dla wykonawców wolnych zawodów czy też o istnieniu sposobów na poprawę zdolności kredytowej.

Na to ostatnie składają się nie tylko osiągane zarobki i stałe wydatki, ale też bardzo ważna historia kredytowa. Jeśli jest ona zła, bo na przykład klient miał czy ma niespłacone zobowiązania i problemy z ich spłacaniem, może być w oczach banku niewiarygodny na tyle, że spotka się z odmową przyznania nawet niewielkiego kredytu. Jednak nawet mając złą historię kredytową wcale nie trzeba godzić się z tym, że nie otrzyma się potrzebnego finansowania, gdyż w grę wchodzi na przykładczyszczenie BIK. Jak to zrobić? To wiedzą specjaliści z firmy One Credit, od dawna zajmujący się pomaganiem klientom prywatnym oraz przedsiębiorcom w uzyskiwaniu kredytów. Nieraz udowadniają, że możliwe jest pozyskanie kredytowania nawet gdy wcześniej wydawało się to nieosiągalne, mają bowiem wiedzę na temat różnych instrumentów i zasad, według jakich działają banki. Ich klienci o tym nie wiedzą, nie mają świadomości na przykład tego, że czasami drobne opóźnienia, widoczne w rejestrach dłużników, jak Biuro Informacji Kredytowej, mogą działać na korzyść potencjalnego klienta w oczach banku. Wydaje się to niewiarygodne, dlatego pomoc specjalistów może być bardzo przydatna.

Co ważne, ze wsparcia tego rodzaju można korzystać w różnych przypadkach, niezależnie na przykład od tego, jakiego rodzaju kredyt chce się uzyskać i na jaki cel.

Skomentuj wpis