Na co można liczyć, korzystając z usług stomatologów w Gdańsku?

Patryk Wróblewski 2023-01-21 0 komentarzy
Na co można liczyć, korzystając z usług stomatologów w Gdańsku?

Jeśli komuś nie odpowiada wygląd jego zębów, wcale nie musi go akceptować, zawsze można poprawić wygląd swojego uzębienia. Kwestia ta jest ważna dla coraz większej liczby osób, w dzisiejszych czasach bowiem już mało komu wystarcza tylko to, by jego zęby były zdrowe. Muszą też być piękne, a to można uzyskać, korzystając z zaprezentowanej na stronie markiewiczclinic.com pomocystomatologów w Gdańsku. Mają oni na tyle dużo propozycji, że każdy jest w stanie dopasować dla siebie odpowiednią.

Co ważne, w grę w tej klinice wchodzi cyfrowe projektowanie uśmiechu, czyli usługa, dzięki której pacjent jeszcze przed poddaniem się jakimkolwiek zabiegom może sprawdzić na ekranie komputera, jak będzie prezentował się jego nowy uśmiech. Jest to bardzo ważne, niektórzy bowiem obawiają się na przykład nienaturalnego efektu czy radykalnych działań. W ten sposób prezentuje się na przykład licówki czy implanty bądź inne uzupełnienia protetyczne.

W gabinecie można jednak wykonać jeszcze wiele innych zabiegów. Zdecydowanie najczęściej stosowaną, prostą i szybką metodą upiększania zębów jest ich wybielanie. Stomatolodzy w Gdańsku przed zakwalifikowaniem pacjenta do takiego zabiegu muszą jednak sprawdzić, czy pozwala na to stan jego zdrowia. Chodzi tu przede wszystkim o szkliwo, ale też stan dziąseł i przyzębia. Zabiegi przeprowadza się tylko w przypadku mocnego szkliwa, jakiemu silne środki rozjaśniające nie zaszkodzą, a także zdrowych tkanek. Oczywiście przed wybielaniem można zadbać o zdrowie, by móc je wykonać.

Skomentuj wpis