Na czym firmy opierają cennik przezwajania silników elektrycznych?

Agnieszka Krawczyk 2022-12-31 0 komentarzy
Na czym firmy opierają cennik przezwajania silników elektrycznych?

W wielu firmach i domach można znaleźć mnóstwo uszkodzonego sprzętu, który czeka na zutylizowanie. Nie jest to dobra praktyka ani dla ekonomii danego gospodarstwa czy firmy, ani dla środowiska. Wiele z tych urządzeń można niewielkim kosztem naprawić, wystarczy tylko znaleźć odpowiednie przedsiębiorstwo, które się tego podejmie.

Firmą od lat zajmującą się naprawami różnych rodzajów urządzeń domowych i nie tylko jest FHU KMP-POL Maciej Kabala. Ma ona swoją siedzibę na warszawskiej Pradze, gdzie świadczy usługi dla ludności. Współpracuje z firmami i z klientami indywidualnymi, pragnącymi przywrócić do życia uszkodzony sprzęt. Nie ma stałego cennika przezwajania silników elektrycznych czy naprawy urządzeń AGD, pomp itp. sprzętu. Wyceny usługi dokonuje się na podstawie kilku parametrów takich np. jak:

  • rodzaj sprzętu i jego typ,
  • moc silnika,
  • koszt zastosowanych w naprawie materiałów i części zamiennych,
  • ilość pracy włożonej w naprawę.

Z całą pewnością można powiedzieć, że ceny, jakie oferuje ta firma są konkurencyjne, a terminy realizacji krótkie.

Przedsiębiorstwo to gwarantuje kompleksową, fachową obsługę klienta. Zatem, zamiast wyrzucać do elektrośmieci uszkodzony odkurzacz, robot kuchenny czy pompę ogrodową, warto przynieść je do specjalistów zatrudnionych w tej firmie, którzy uważnie je obejrzą i powiedzą czy naprawa jest opłacalna.

Skomentuj wpis