Oknoplast - co można znaleźć w ofercie tego producenta?

Jerzy Zalewski 2022-11-20 0 komentarzy
Oknoplast - co można znaleźć w ofercie tego producenta?

Okna PCV zawdzięczają swoją popularność wytrzymałości, lekkości i uniwersalności. Decydują się na nie osoby zainteresowane praktycznymi rozwiązaniami, w przystępnych cenach. Można je nabyć na stronie oknoplast.com.pl, należącej do przedsiębiorstwa Oknoplast. Na jego katalog składają się niezawodne konstrukcje, niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, które występują w wielu rozmiarach. Największym zainteresowaniem cieszą się modele białe, uznawane za uniwersalne. Z łatwością wpasowują się w każdą stylistykę wnętrz i tworzą z nimi spójną całość.

Nie każdy wie, że na okna PCV można nanosić specjalną okleinę, dzięki której do złudzenia przypominają drewno. Rozwiązanie to sprawdza się w dużych pomieszczeniach, uznawanych często za mało przytulne. Konstrukcje te nie wymagają impregnacji, a pozbywanie się zabrudzeń z ich powierzchni jest bardzo łatwe. Wystarczy przetrzeć je wilgotną ściereczką, nasączoną detergentem, by stały się wolne od plam czy odcisków palców.

Proponowane okna są wybierane nie tylko ze względu na estetykę, ale też solidność wykonania. Dzięki kilkukomorowej budowie zmniejszają ryzyko wychładzania wnętrz, co ułatwia utrzymanie stałej temperatury, komfortowej dla mieszkańców. Do ich zalet zalicza się:

  • dużą szczelność,
  • niepodatność na działanie czynników pogodowych,
  • ognioodporność,
  • zerowe ryzyko pojawiania się grzybów,
  • atrakcyjne ceny,
  • możliwość poddawania procesowi recyklingu.

Okna PCV są też tańsze w porównaniu do konstrukcji drewnianych. Nie płowieją pod wpływem słońca i nie sprawiają problemów w trakcie montażu.

Skomentuj wpis