Planujesz remont kuchni ? Limba producent mebli kuchennych Zawiercie

Sandra Pawłowska 2019-03-12 0 komentarzy
Planujesz remont kuchni ? Limba producent mebli kuchennych Zawiercie

Jeżeli przy wyborze nowego umeblowania chcecie Państwo postawić na indywidualnie przygotowane wyposażenie na wymiar, z pewnością przypadnie Wam do gustu oferta Limba, która obejmuje meble kuchenne z Zawiercia. Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku, setki realizacji i unikalne know-how czynią z tego przedsiębiorstwa jednego z liderów branży meblarskiej.

Wybierając umeblowanie kuchenne, większość klientów zwraca uwagę na stopień, w jakim konkretne systemy łączą w sobie funkcjonalność i wygląd. W przypadku produktów firmy z Zawiercia macie Państwo do czynienia z perfekcyjnym połączeniem.

Doskonałe zaplanowanie przestrzeni zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wszystkie niezbędne przybory kuchenne, zastawę, produkty spożywcze uwzględniając przy tym AGD do zabudowy. Natomiast technologia akcesoriów marki BLUM zapewnia znakomitą organizację wewnętrzną.

Natomiast w kwestii estetycznej producent... niemal nie przewiduje ograniczeń, dając klientom praktycznie wolną rękę. Możecie Państwo zażyczyć sobie dowolnego, nawet najbardziej egzotycznego surowca, który, o ile jest dostępny na rynku, zostanie wykorzystany jako podstawa do wykonania projektu.

A jeśli chcecie skorzystać z gotowych rozwiązań, wybór jest bardzo duży. Blaty wykonywane są z granitu, drewna, płyt laminowanych czy akrylu, zaś fronty oprócz wspomnianych materiałów mogą być także szklane, czy oklejone folią PCV. Imponującą całość może dopełnić nowoczesne oświetlenie LED lub halogenowe, a także różnorodne grafiki na szkle hartowanym.

Skomentuj wpis