Prace melioracyjne – jaką firmę wybrać?

Anna Zalewska 2022-01-28 0 komentarzy
Prace melioracyjne – jaką firmę wybrać?

Firma Creek wykonuje różnego typu prace melioracyjne na polach rolnych oraz innych terenach. Oferta jest rozbudowana i różnorodna, zawiera między innymi precyzyjną analizę struktury gleby, opracowanie mapy melioracyjnej z dokładnym wykazem stanu wód gruntowych. Co więcej, w przypadku zleceń wymagających specjalnych pozwoleń pracownicy firmy pomogą w zgromadzeniu dokumentów, przygotują operat wodnoprawny i w imieniu zleceniodawcy złożą wnioski w odpowiednim urzędzie. Dzięki tej usłudze klient może mieć pewność, że dokumentacja będzie poprawnie wypełniona.

Prace melioracyjneobejmują nie tylko zaprojektowanie od podstaw nowego systemu drenarskiego, ale i rozbudowę lub modernizację już istniejącego. Warto zaznaczyć, że instalacja rur i innych elementów potrzebnych do osuszenia pola odbywa się za pomocą zaawansowanej maszyny, która umożliwia sprawne i dokładne przygotowanie gruntów. Zleceniodawca szybko zauważy, że na polach nie zalega już woda opadowa, nie tworzą się koleiny, a rośliny są większe. Właściciele działek znajdujących się na terenach zalewowych mogą być zainteresowani budownictwem hydrotechnicznym.

Przedsiębiorstwo buduje:

  • przepusty,

  • bystrotoki,

  • wały przeciwpowodziowe,

  • stopnie wodne,

  • zbiorniki retencyjne,

  • jazy, śluzy oraz zastawki.

Wszystkie obiekty są projektowane zgodnie z aktualnymi przepisami obowiązującymi w Polsce. Szczegółowe informacje na temat oferty znajdują się na stronie internetowej firmy. Każdy klient może liczyć na profesjonalne doradztwo. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy lub skontaktować się z przedstawicielami firmy telefonicznie.

Warto skorzystać z usług przedsiębiorstwa, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ugruntowaną pozycję w branży.

Skomentuj wpis