Wybieramy serwis dla Smarta

Kaja Chmielewska 2018-12-18 0 komentarzy
Wybieramy serwis dla Smarta

Smart to owoc współpracy niemieckiego koncernu Mercedes, którego nikomu nie trzeba przedstawiać oraz znanego producenta zegarków Swatch. Litery SM w nazwie pochodzą od pierwszych liter wspomnianych firm. Reszta nazwy "art" odnosi się do sztuki. W rzeczy samej, Smart to dzieło sztuki inżynieryjnej, które przy wyjątkowo kompaktowych rozmiarach pozwala na radość z jazdy. By wprowadzić założenia projektantów w życie, trzeba było opracować innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne. Dlatego jeśli chcą mieć Państwo pewność odpowiednio wykonanej kontroli technicznej, konserwacji czy prac naprawczych, najlepiej zrobić do za pośrednictwem ASO. 

Posiadacze smartów ze stolicy Wielkopolski mają dodatkowy powód do radości, ponieważ część Centrum Duda-Cars stanowi również serwis Smarta w Poznaniu.  Oznacza to możliwość oddania swojego auta w ręce wysokiej klasy specjalistów, którzy specjalizują się w konstrukcjach spod szyldu Mercedes-Benz. Dostęp do dokumentacji technicznej i unikalne metody wprost od konstruktora - tylko fachowcy z autoryzowanych serwisów mogą poszczycić się takimi kompetencjami. W kontekście unikalnych mechanizmów wykorzystywanych tylko w Smartach, fakt ten jest szczególnie warty podkreślenia. Do tego dochodzi gwarancja wykorzystania najwyższej klasy części zamiennych OE, które jako jedyne dają pewność w stuprocentowej funkcjonalności.

Datę wizyty można umówić on-line za pośrednictwem strony duda-cars.mercedes-benz.pl, co wraz z Elektroniczną Książką Serwisową dodatkowo wpływa na komfort całej usługi.

Skomentuj wpis